Uitslagen
22e Jeugdwielerronde van Numansdorp op zaterdag 4 september 2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
categorie
1 |
|
|
|
|
plaats |
naam |
vereniging |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Julian Spierings |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Stefan Kreder |
Excelsior |
|
|
|
|
|
|
3 |
Sam Bleiksloot |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
4 |
Lisette van Bergenhenegouwen |
Pedaalridders Rotterdam |
|
|
|
|
5 |
Kai Hoogenboom |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
|
6 |
Kevin Kooyman |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
7 |
Laura Berk |
Delta |
|
|
|
|
|
8 |
Richard Jansen |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
9 |
Rommy Bakker |
HSK Trias |
|
|
|
|
|
10 |
Youri Rieffe |
Pedaalridders Rotterdam |
|
|
|
|
11 |
Lieke van Dongen |
De Pedaalridders Made |
|
|
|
|
12 |
Jordi Talen |
PRC Delta |
|
|
|
|
|
13 |
Nicky Zijlaard |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
14 |
Eline Hoppezak |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
15 |
Haleigh Dolman |
DRC de Mol |
|
|
|
|
|
16 |
Adriaan van Schilt |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
17 |
Jaques Schouten |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
|
18 |
Davey Knobel |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
19 |
Jordy van Loon |
De Pedaalridders Made |
|
|
|
20 |
Melissa v/d Peet |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
|
|
21 |
Dylan Boomaars |
De Pedaalridders Made |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Anita Brusse |
DRC de Mol |
|
|
|
|
|
|
23 |
Juul Hubert |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
|
24 |
Kelly Verschuren |
De Pedaalridders Made |
|
|
|
|
25 |
Mart Gelderblom |
DRC de Mol |
|
|
|
|
|
26 |
Yannick Kessler |
HSV De Kampioen |
|
|
|
|
|
27 |
Bjorn Bruin |
PRC Delta |
|
|
|
|
|
28 |
Dana Slooter |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
|
29 |
Michelle Boelhouwer |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
30 |
Kim Verhagen |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
|
31 |
Bob Muller |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
categorie
2 |
|
|
|
|
|
1 |
Ivo de Ruijter |
GRTC Excelsior |
|
|
|
|
|
2 |
Michael Groeneveld |
HSC de Bataaf |
|
|
|
|
3 |
Tim Rodenburg |
Pedaalridders Rotterdam |
|
|
|
4 |
Ashlynn van Baarle |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
5 |
Suzan Prins |
Pedaalridders Rotterdam |
|
|
|
6 |
Mascha Pijpers |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
7 |
Nelleke Blaak |
PRC Delta |
|
|
|
|
8 |
Jeroen Vegter |
RTC
De Hoekse Renners |
|
|
|
9 |
Jeroen Veeke |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
10 |
Daisy Rodenburg |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
11 |
Chantal Blommers |
RTC
De Hoekse Renners |
|
|
|
12 |
Koen van Baardewijk |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
13 |
Bram v Berkesteijn |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
14 |
Julienne Koning |
PRC Delta |
|
|
|
|
15 |
Charmaine Springer |
Pedaalridders Rotterdam |
|
|
|
16 |
Bart Rullens |
De
Pedaalridders Made |
|
|
|
17 |
Agnes van Endhoven |
RTC
De Hoekse Renners |
|
|
|
18 |
Joshua Roks |
Breda |
|
|
|
|
19 |
Dennis Hoogendoorn |
GRTC Excelsior |
|
|
|
|
20 |
Donny Lankamp |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
21 |
Rowena van Klundert |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
22 |
Lucie Lenaars |
De Pedaalridders Made |
|
|
|
23 |
Matthieu Roks |
Breda |
|
|
|
|
24 |
Rutger Slooter |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
25 |
Wessel de Jong |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
26 |
Cynthia v/d Togt |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
27 |
Laura Abbel |
DRC de Mol |
|
|
|
|
28 |
Robin van Wijk |
DRC de Mol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
categorie
3 |
|
|
|
|
1 |
Fabrizio Korsman |
PRC Delta |
|
|
|
|
2 |
Jan-Willem Welter |
GWC De Adelaar |
|
|
|
|
3 |
Mike Vlietstra |
RC Jan van Arckel |
|
|
|
|
4 |
Dylan Jaspers |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
5 |
Ruben Braber |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
6 |
Emiel de Graaf |
Pedaalridders Rotterdam |
|
|
|
|
|
7 |
Anouk van Klei |
RC Jan van Arckel |
|
|
|
|
8 |
Bram Sprangers |
De Pedaalridders Made |
|
|
|
9 |
Nicky Gieskens |
Pedaalridders Rotterdam |
|
|
|
10 |
Sophie de Ruijter |
GRTC Excelsior |
|
|
|
|
11 |
Tommy Oude Elferink |
UWTC Uithoorn |
|
|
|
|
12 |
Rebecca Talen |
PRC Delta |
|
|
|
|
13 |
Steven Stolk |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
14 |
Merijn Korevaar |
RC Jan van Arckel |
|
|
|
|
15 |
Joost v.d. Burg |
Pedaalridders Rotterdam Rotterdam |
|
|
|
16 |
Niels Brouwer |
UWTC Uithoorn |
|
|
|
|
17 |
Kevin Bode |
DRC de Mol |
|
|
|
|
18 |
Jan Joost de Jonge |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
19 |
Eric Groeneveld |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
20 |
Roy de Rijck |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
21 |
Joyce v/d Peet |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
22 |
Stefan Biesheuvel |
PRC Delta |
|
|
|
|
23 |
Jeffrey Meurs |
DRC de Mol |
|
|
|
|
24 |
Daniëlle Rodenburg |
Pedaalridders Rotterdam Rotterdam |
|
|
|
25 |
Nicky Monster |
DRC de Mol |
|
|
|
|
26 |
Brenda Overmeer |
Pedaalridders Rotterdam Rotterdam |
|
|
|
27 |
Dain van Etten |
Pedaalridders Rotterdam Rotterdam |
|
|
|
28 |
Michelle Cranham |
DRC de Mol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
categorie
4 |
|
|
|
|
|
|
1 |
Kelly Markus |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
2 |
Bob van den Enden |
WWV |
|
|
|
|
|
3 |
Mitchel Kooyman |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
4 |
Jermaine Post |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
|
5 |
Dylan Groenewegen |
RC de Bataaf |
|
|
|
|
|
6 |
Kevin Jansen |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
7 |
Jalisa van Vugt |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
8 |
Domenique van Santen |
PRC Delta |
|
|
|
|
|
9 |
Natasja de Vroome |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
|
10 |
Karel Brasser |
HRC Excelsior |
|
|
|
|
|
11 |
Tom Bal |
PRC Delta |
|
|
|
|
12 |
Marion Meerkerk |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
13 |
Davy Monster |
DRC de Mol |
|
|
|
|
14 |
Kelly Gelderblom |
de Waardrenner |
|
|
|
|
15 |
Nick van Dorp |
PRC Delta |
|
|
|
|
16 |
Robin Stolk |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
17 |
Jesper Noordzij |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
18 |
Pierre van Oerle |
WV de Jonge Renner |
|
|
|
19 |
Robert Rombout |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
20 |
Joris van Hemert |
PRC Delta |
|
|
|
|
21 |
Jeffrey van Nunen |
RTC
De Hoekse Renners |
|
|
|
22 |
Jordy de Rijck |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
23 |
Roald Groeneweg |
DRC de Mol |
|
|
|
|
24 |
Jan Willem Verbaan |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
25 |
Rowan Kreukniet |
DRC de Mol |
|
|
|
|
26 |
Sharon di Tore |
RTC
De Hoekse Renners |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
categorie
5 |
|
|
|
|
1 |
Dylan van Baarle |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
|
2 |
Henriette Woering |
PRC Delta |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Bryan Kouwenbergh |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
|
4 |
Lennard Vegter |
PRC Delta |
|
|
|
|
|
5 |
Maikel Elsten |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
6 |
Friso Roscam Abbing
|
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
7 |
Gino Jansen |
Pedaalridders Rotterdam |
|
|
|
|
8 |
Justin Schless |
DRC de Mol |
|
|
|
|
|
9 |
Marco Oosterlaken |
WWV |
|
|
|
|
|
10 |
Melanie Woering |
PRC Delta |
|
|
|
|
|
11 |
Eddy Gödde |
DRC de Mol |
|
|
|
|
|
12 |
Winanda Spoor |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
|
13 |
Deny Talboom |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
14 |
Ricardo v/d Klundert |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
15 |
Sjors van den Enden |
WWV |
|
|
|
|
|
16 |
rugnummer 97 |
?????? |
|
|
|
17 |
Sander Braber |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
18 |
Iris Ockeloen |
DRC de Mol |
|
|
|
|
19 |
Bart van Dongen |
De Pedaalridders Made |
|
|
|
20 |
Tom Groenendijk |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
21 |
Martin Romijn |
PRC Delta |
|
|
|
|
22 |
Nancy v/d Togt |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
23 |
Niels Hoogenboom |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
24 |
Jorick de Heer |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
25 |
Majolein Claessen |
RSC De
Zuidwesthoek |
|
|
|
26 |
Jeffrey Verschuren |
De Pedaalridders Made |
|
|
|
27 |
Edwin van Endhoven |
RTC
De Hoekse Renners |
|
|
|
28 |
Jorinda de Heer |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
29 |
Priscilla Bode |
DRC de Mol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
categorie
6 |
|
|
|
|
|
|
1 |
Barry Markus |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
Kevin Olie
|
RWC Ahoy
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Bart Relou |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
|
4 |
Milan van den Ende |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
5 |
Bram Berkhout |
WWV |
|
|
|
|
|
6 |
Jasper Mandjes |
DTS |
|
|
|
|
|
7 |
Rune vd Meijden |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
8 |
Sven Jongeneel |
de Waardrenner |
|
|
|
|
|
9 |
Jelle Lugten |
GRTC Excelsior |
|
|
|
|
|
10 |
Sjoerd Kouwenhoven |
WWV |
|
|
|
|
|
11 |
Brian van Goethem |
WV Zeeuws-Vlaanderen |
|
|
|
|
12 |
Bas Oude Elferink |
Uithoorn |
|
|
|
|
|
13 |
Jurriën Bosters |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
14 |
Amy Pieters |
HSC de Bataaf |
|
|
|
|
15 |
Kim de Baat |
RTC
De Hoekse Renners |
|
|
|
16 |
Bjorn van Buijtene |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
17 |
Ashley Spierings |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
18 |
Steven Cranham |
DRC de Mol |
|
|
|
|
19 |
Cees-Jan Kortlever |
GRTC Excelsior |
|
|
|
|
20 |
Marco de Kobe |
De Bataaf |
|
|
|
|
21 |
Patrick van Nunen |
RTC
De Hoekse Renners |
|
|
|
22 |
Marija Oltshoorn |
Pedaalridders Rotterdam |
|
|
|
23 |
Steven Blommers |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
|
|
24
|
Danny Stam
|
UWTC Uithoorn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
categorie
7 |
|
|
|
|
1 |
Mitchell Boet |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
2 |
Coen Ottespeer |
de Waardrenner |
|
|
|
|
3 |
Ralph Gelens |
DRC de Mol |
|
|
|
|
4 |
Jesper Asselman |
WWV |
|
|
|
|
5 |
Jasper Ockeloen |
DRC de Mol |
|
|
|
|
6 |
Stefan den Hartog |
DRC de Mol |
|
|
|
|
7 |
Robin van
Heijningen |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
8 |
Michael Vingerling |
PRC Delta |
|
|
|
|
9 |
Wouter Mesker |
RC Jan van Arckel |
|
|
|
|
10 |
Wesley Kreder |
LWV Swift |
|
|
|
|
|
|
11 |
Jerwin Wieser |
RWC Ahoy |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Frank Post |
RWV de Spartaan |
|
|
|
|
|
|
13 |
Jeffrey Oorebeek |
PRC Delta |
|
|
|
|
|
14 |
Rutger Schellevis |
GRTC Excelsior |
|
|
|
|
|
15 |
Swen van Luyk |
WWV |
|
|
|
|
16 |
Nils van Kooij |
de Waardrenner |
|
|
|
|
|
17 |
Jordi Schepers |
DRC de Mol |
|
|
|
|
|
18 |
Raymond Kwakernaat |
de Waardrenner |
|
|
|
|
|
19 |
Sander Kanninga |
RTC De Hoekse Renners |
|
|
|
|
20 |
Erwin de Jong |
de Waardrenner |
|
|
|
|
|
21 |
Carel Voges |
De Coureur |
|
|
|
|
22 |
Alex Gresnigt |
ZRTC Theo Middelkamp |
|
|
|
|
23 |
Sander Kreder |
LWV Swift |
|
|
|
|
|
24 |
Yannick Sijnesael |
PRC Delta |
|
|
|
|
|
25 |
Martijn Reek |
De Coureur |
|
|
|
26 |
Danny Krijnen |
RSC De Zuidwesthoek |
|
|
|
|
|
27 |
Jacco van Wijnen |
de Waardrenner |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen-meisjes |
|
|
|
|
|
1 |
Maxime Groenewegen |
Amsterdam |
|
|
|
|
|
2 |
Amanda Bongaards |
De Lier |
|
|
|
|
|
3 |
Monique van de Ree |
Willemstad |
|
|
|
|
|
4 |
Chantal Blaak |
Zuidland |
|
|
|
|
|
5 |
Esther Lommers |
Dordrecht |
|
|
|
|
|
6 |
Iranka Dijkshoorn |
Rijswijk |
|
|
|
|
|
7 |
Kirsten Peetoom |
Badhoevedorp |
|
|
|
|
|
8 |
Jacobien Kanis |
Zwolle |
|
|
|
|
|
9 |
Chantal van Pinxten |
Michelsgestel |
|
|
|
|
|
10 |
Noortje Tabak |
Bergeijk |
|
|
|
|
|
|
11 |
Nina Kessler |
Velserbroek |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Anouk Ligthart |
Twisk |
|
|
|
|
|
|
13 |
Silke Kogelman |
Lemelerveld |
|
|
|
|
|
14 |
Patricia van Loon |
’s-Gravenmoer |
|
|
|
|
|
15 |
Denise van Pierre |
Wilnis |
|
|
|
|
|
16 |
Christina Rullens |
Oosterhout |
|
|
|
|
|
17 |
Josse van Doornspeek |
Papendrecht |
|
|
|
|
|
18 |
Lucinda Brand |
Oud-Beijerland |
|
|
|
|
|
19 |
Marjolein Meerkerk |
s Gravendeel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior-vrouwen |
|
|
|
|
|
1 |
Renske Doedeé |
Kloosterzande |
|
|
|
|
|
2 |
Daniëlle van Pinxten |
Michelsgestel |
|
|
|
|
3 |
Marielle Kerste |
Harmelen |
|
|
|
|
|
|
4 |
Jennifer van Staten |
Rotterdam |
|
|
|
|
5 |
Kimberly Blythe |
Scheffield (Gr. Brittain) |
|
|
|
6 |
Marjolijn Gödde |
H.I.-Ambacht |
|
|
|
|
7 |
Eefje Tabak |
Bergeijk |
|
|
|
|
8 |
Wietske Bol |
Avenhorn |
|
|
|
|
9 |
Angela van der Velde |
Wernhout |
|
|
|
|
10 |
Rozemarijn van
Sonsbeek |
Linschoten |
|
|
|
|
11 |
Suzan Simons |
Steenbergen |
|
|
|
|
12 |
Josine van Agtmaal |
Huijbergen |
|
|
|
|
13 |
Sylvia Strik |
Honselersdijk |
|
|
|
|
14 |
Kelly v/d Berg |
Honselersdijk |
|
|
|
|
15 |
Evi van Ekris |
Woerden |
|
|
|
|
16 |
Yarden Golan |
Israël |
|
|
|
|
17 |
Annelies Israël |
Kruiningen |
|
|
|
18 |
Denise De Kraker |
Goes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen |
50 km in 1.15:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dick Post |
Naaldwijk |
|
|
|
|
|
|
2 |
Danny Vrolijk |
Schipluiden |
|
|
|
|
|
3 |
Geert Kouters |
Oosterhout |
|
|
|
|
|
4 |
Hein Otterspeer |
Ouderkerk a/d Ijssel |
|
|
|
|
|
5 |
Kevin de Vette |
Schiedam |
|
|
|
|
|
6 |
Frank de Reus |
Strijen |
|
|
|
|
|
7 |
Michiel Groeneveld |
Heinenoord |
|
|
|
|
|
8 |
Roy Pieters |
Zwanenburg |
|
|
|
|
|
9 |
Erik Berkhout |
Schipluiden |
|
|
|
|
|
10 |
Niels Rullens |
Wouw |
|
|
|
|
|
11 |
Peter Kort |
Yerseke |
|
|
|
|
|
12 |
Wesley Schless |
Dordrecht |
|
|
|
|
|
13 |
Jelle Schouten |
Vlaardingen |
|
|
|
14 |
Rens Trommels |
Poortugaal |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Jeroen Hanenberg |
Spijkenisse |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Pascal van Gool |
Oud-Beijerland |
|
|
|
|
|
17 |
Sander Stiegelis |
Kloosterzande |
|
|
|
|
18 |
Pim van Baardewijk |
Roosendaal |
|
|
|
|
19 |
Lennart Blok |
's-Gravenhage |
|
|
|
|
20 |
Sean van Weers |
's-Gravenhage |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|